Kto za tym stoi?

Jesteśmy częścią grupy SkillHouse i Hosterion.PL.

o nas
Slider
0 +
SERWERÓW
0 +
AKTYWNYCH SLOTÓW

O nas

Nasze doświadczenie obejmuje kilkanaście lat dostarczania niezawodnych usług serwerowych wymagających ciągłego i stabilnego działania. Braliśmy udział w uruchamianiu pierwszych Polskich stacji internetowych w latach 2002-2004. 

Rozumiemy potrzeby naszych klientów, wiemy czego oczekuje rozgłośnia radiowa i słuchacz, a dzięki rozproszeniu naszych usług możemy zapewnić nieprzerwany i ciągły strumień do każdego zakątka świata.

Korzystamy wyłacznie ze sprawdzonych usług i rozwiązań, a także partnerów biznesowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnym technologiom świadczymy usługi strumieniowe na najwyższym poziomie co potwierdza stale rosnąca grupa naszych zadowolonych klientów.

Nasi klienci doceniają nas za nieszablonowe podejście do każdego zgłoszenia. Wsparcie dostępne jest przez całą dobę i zawsze pomaga w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów.

Potrzebujesz naszej pomocy?

Skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy wybrać odpowiedni pakiet, doradzimy i przeprowadzimy przez cały proces przeniesienia usług do nas. Na całym etapie przydzielimy Państwu doświadczonego konsultanta, który odpowie na wszystkie pytania.